Blog / Haberler

Bizden Bilgi Dolu Paylaşımlar
Parlayan bir cilt için 6 ipucu

Parlayan bir cilt için 6 ipucu

Hepimiz parlayan bir cilde nasıl sahip olacağımızı bilmek isteriz. İyi haber şu ki, iş içeriden aydınlatıldıktan sonra bu tür bir başarıya ulaşmak söz konusu olduğunda, içeriden öğrenilenlerin bir sürü sırrı var. İster besleyici bir yağı cildinize masaj yapmak için biraz zaman ayırın, ister aydınlatıcı uygulamak için en iyi yerleri belirleyin, yapabileceğiniz çok şey var.

Size yardımcı olmak için, güzellik uzmanlarımızdan sağlıklı bir sifonu nasıl elde edeceğinize dair en önemli altı ipucunu bir araya getirdik.

Yüz Masajı
Cildin canlandırılması gerektiğinde bu, profesyonellerin cildinin sırrıdır. Yüzümüzün yapısını oluşturan 40'ın üzerinde kasımız var ve vücudumuzdaki kaslara benzer şekilde, ne kadar çok hareket ederlerse o kadar çok kaldırır, sıkılaştırır ve sıkılaştırırlar. Haftada bir veya iki kez akşamları bir yüz yağı uygulamak için biraz zaman ayırın ve cildinize masaj yaparak biraz zaman ayırın - parlaklık açısından harikalar yaratacaktır. Bu, cilt rutininize başka bir şey eklemenize gerek kalmadan evde parlayan bir cilt elde etmenin harika bir yoludur.

Asit Toneri
Cildinizin yüzeyinin ışığı tam potansiyeliyle yansıtması için pürüzsüz olması gerekir. Ölü cilt hücreleri düzensiz bir cilde neden olur, bu nedenle cilt bakım rutininize bir asit toneri ekleyerek ölü hücreleri silebilir, gözeneklerinizi boşaltabilir ve cildinizi sağlıklı, pürüzsüz ve nihayetinde parlak bırakabilirsiniz. REN Ready Steady Glow Daily AHA Tonik, cildinizi pürüzsüz, parlak ve taze bırakacaktır.

Stratejik parıltı
Cildinizin doğal olarak ışıldamasını sağlamanın yolları olsa da, tenimizin biraz mat göründüğü günlerde her zaman dikkatli bir şekilde yerleştirilmiş bazı aydınlatıcılara başvurabilirsiniz. Yüzünüzün tipik olarak ışığa çarpan noktalarına bir aydınlatıcı uygulamak, içten yanan bir parıltı efekti verecektir - ya da elinizde bir aydınlatıcı yoksa elmacık kemiklerinize biraz balsamı hafifçe sürmeyi deneyin.

Serumu kullanmaya başlayın
Parlayan cilt, genellikle ilk etapta yüzünüze sürdüğünüz şeye inebilir. Nemlendirici bir destek için serumları güzellik rutininize entegre etmeyi deneyin. Serumlar, kremler veya losyonlardan çok daha yüksek aktif içerik konsantrasyonuna sahiptir ve cildin daha derinlerine inebilir, bu da sonuçları daha hızlı göreceğiniz anlamına gelir

Spritz ve parıltı
Cildinizin parlamasını sağlamanın kesin yolu? Nem dolu bir yüz sisi. Emma Hardie Amazing Face Tombul ve Glow Nemlendirici Mist, yatıştırıcı aloe vera, yumuşatıcı kadife çiçeği ve canlandırıcı yabani su nanesi içeren hafif bir formüldür. Hızlı ve kolay taze yüzlü bir ışıltı için gün boyunca püskürtün.