En EnKolayRandevu .Com | İptal & İade Politikası


MÜŞTERİ TARAFINDAN :

Müşteri yapmış olduğu online rezervasyonu , online ödeme altyapısı ile yaptığından iptal talep edilmesi durumunda,yapmış olduğu ödeme miktarı , ödeme yapmış olduğu banka kartı ve altyapı olarak kullanıdığımız PayTr sanal pos altyapısı arasında yapılmış olan BDDK kuralları gereğince , mevzuata uygun olarak 1-15 gün arasında ödeme yapılan karta iade edilir.Olası keisntiler banka ile müşteri arasında olup enkolayrandevu.com tarafından herhangi bir komisyon bedeli alınmamakla birlikte , cezai yada iptal işlem için ek ödenek kesilmemektedir.

Online randevu oluşturduğunuzdan MAKSİMUM 30 İŞ GÜNÜ içerisinde (randevu oluşturma tarihinden sonraki gün/günler) mutalaka ödemesini yaptığınız himzeti almalısınız.

Olası durumlarda ve doğal afet,savaş,pandemik tam kapana vs vs gibi haricen sağlık-ölüm gibi mücbir sebebleri de göz önünde tutarak , randevu yaptığınız işletmeye , randevu saati veya gününde gidemiyecek durumda iseniz/olursanız enkolayrandevu.com İLETİŞİM sayfasından direkt bizlere ulaşarak,veya randevu oluşturduğunuz işletmeye ulaşarak, mücbir sebebinizi belirterek ,ileri tarihe erteleme ,tarih yenileme,randevuyu dondurma gibi seçenekler ile randevunuzu ileri tarihe atabilirsiniz.

İlgili iptal ve ertele tamamı ile işletmeye bağlı olup , işletme ve müşteri olarak sizleri bağlamaktadır.

Elbetteki enkolayrandevu.com olarak sizlerin mağdur olmasını istemediğimiz gibi elimizden geleni de yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Olası anlaşmazlık durumunda ve olayın kanuni mecralara taşınması durumunda tüm yasal işlemler için Konya Merkez Mahkemeleri yetkili olacaktır.

İŞLETMECİ TARAFINDAN :
EnKolayRandevu sistemini kullanmak isteyen işletmeler ile EnKolayRandevu İnternet Hizmetleri arasında bir kullanım sözleşmesi imzalanır. İmzalanan sözleşme ve içerdiği koşullar, sözleşmede belirtilen süre boyunca taraflar arasında geçerliliğini korur.

Sözleşme geçerlilik süresi sonlanma tarihinden önce, sözleşme tarafı olan işletme tarafından iptal edilmesi durumunda, hizmet aktivasyon bedeli, varsa iptalin yapıldığı tarihe kadar biriken borçlar ve işletmenin sözleşmeyi imzalayarak verdiği kullanım taahhütü karşılığında hizmetin sunulduğu süre boyunca yansıtılan indirimler işletmeden tahsil edilir.

En EnKolayRandevu .Com | Cumali Yakar İnteraktif Hizmetler

Konya Ticaret Sicili nezdinde 73452 sicil numarası ,Ticaret sicil no : 60165 ile kayıtlı, 5010740113200001 Mersis numaralı,


Posta adresi : Musalla Bağları Kule Cad Kule Plaza Kat:20 No:34/1 Selçuklu Konya


E-posta adresi : bilgi@enkolayrandevu.com


Kep adresi : cumaliyakar@hs01.kep.tr